Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - sm kábel

802.11b 300mW PCI adapter + MMCX - N aljzat pigtail
- Új, nem használt - 300mW PCMCIA kártya - Chipset: PRISM2.5 - PCMCIA - PCI adapter - MMCX - N aljzat pigtail kábel - Mikrotik támogatás!
Ár: 4.585 Ft + Áfa
(Br. 5.823 Ft)
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.419 Ft + Áfa
(Br. 3.072 Ft)
Részletek
FTP kábel CAT.5E fali, Belden 1633ENH, halogénmentes, 305 méter
- Kiváló minőség!- Típus: BELDEN 1633ENH- Halogénmentes- 4x2xAWG24- FTP CAT.5E- Árnyékolt- fali kábel (tömör belső erek)- LSNH (Low Smoke Nono-Halogen) burkolat, beltéri-…
Ár: 45.140 Ft + Áfa
(Br. 57.328 Ft)
Egységár: 148 Ft +Áfa/méter
Részletek
Jirous JPA-9 panel antenna 2.4GHz 9dBi + 3 méter kábel
- 3 méter RPSMA dugó végű koax kábellel - Nyereség: 9dBi - Nyílásszög: 65° - Méret: 123x123x13mm - Választható csőre vagy falra szerelhető kivitel - Kiváló minőség!
Ár: 4.060 Ft + Áfa
(Br. 5.156 Ft)
Részletek
Külső jármű antenna LTE/UMTS/GPS/WiFi 3x300cm SMA
Kültéri, 3 külön antennát tartalmaz. 1 LTE/UMTS/GSM, 1 2,4GHz-es WIFI és 1 aktív GPS/LNA antennát. - LTE/UMTS: 2 dBi- WIFI: 3 dBi- GPS/LNA 28 dBi (Tápfesz igény 2.2-5V DC). - Kábelhossz: 3x 300 cm- Csatlakozó: SMA dugó- Méret: 50 x 48…
Ár: 16.498 Ft + Áfa
(Br. 20.952 Ft)
Részletek
Külső jármű antenna LTE/UMTS/GSM 2x300cm SMA dugó
Kültéri, LTE MIMO antenna 3 méter kábellel - LTE/UMTS: 1 dBi- Kábelhossz: 2x 300 cm- Csatlakozó: SMA dugó- Csavarral rögzíthető- Méret: 77.3 x 65.5 mm
Ár: 19.540 Ft + Áfa
(Br. 24.816 Ft)
Részletek
LC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Ár: 671 Ft + Áfa
(Br. 852 Ft)
Részletek
LK DS18B20 vízálló hőmérséklet szenzor + 1m kábel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- vízálló kivitel- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 1.042 Ft + Áfa
(Br. 1.323 Ft)
Részletek
LK DS18B20 vízálló hőmérséklet szenzor + 3m kábel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- vízálló kivitel- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 1.417 Ft + Áfa
(Br. 1.800 Ft)
Részletek
LK PT1000 hőmérséklet szenzor 150 cm vezetékkel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- PT1000 analóg hőmérséklet szenzor- 1,5 m kábel- -40 tól 180 °C méréstartomány- átmérő: 5 mm- hossz: 50 mm
Ár: 2.392 Ft + Áfa
(Br. 3.038 Ft)
Részletek
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 10dBi mágestalpas
- Frekvencia: 2.4GHz- Nyereség: 10dBi- Vertikális polarizáció: 10 fok- Mágnestap- 100 cm koaxkábel RPSMA dugó végződéssel- A legtöbb PCI-os kártyához, routerhez csatlakoztatható- Méret: 500 mm
Ár: 2.626 Ft + Áfa
(Br. 3.335 Ft)
Részletek
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi mágestalpas
- Frekvencia: 2.4GHz- Nyereség: 5dBi- Vertikális polarizáció: 13 fok- Mágnestap- 100 cm koaxkábel RPSMA dugó végződéssel- A legtöbb PCI-os kártyához, routerhez csatlakoztatható- Méret: 180 mm
Ár: 1.960 Ft + Áfa
(Br. 2.489 Ft)
Részletek
MikroTik GPS antenna, 5 méter SMA kábellel
Kültéri GPS antenna 5 méteres kábellel, SMA dugóval a végén. A MikroTik LtAP mini eszközhöz kiváló választás lehet (szükséges hozzá: U.FL - SMA…
Ár: 2.089 Ft + Áfa
(Br. 2.653 Ft)
Részletek
MikroTik mANT30-PA parabola antenna 5GHz 30dBi Precíziós
  - Precízen állítható konzol - Duplex antennafej - Frekvencatart.: 4.7-5.875 GHz - Nyereség: 30dBi - Nyílásszög: 3° - Tükörméret: 70cm - 2db RP-SMA aljzat csatlakozó - 2db 50cm FlexGuide kábel tartozék - Tömeg: 5.7 kg
Ár: 38.013 Ft + Áfa
(Br. 48.277 Ft)
Részletek
MikroTik MMCX - RPSMA aljzat pigtail 25 cm
- MMCX - RPSMA aljzat (beépíthető)- 25 cm hosszú- kis veszteségű RG316 LowLoss kábellel- 6GHz-ig ajánlott!- MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.747 Ft + Áfa
(Br. 2.219 Ft)
Részletek
MMCX - RPSMA aljzat pigtail 19 cm
- MMCX - RPSMA aljzat - 19 cm teljes hossz - kis veszteségű HDF-100 LowLoss kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.231 Ft + Áfa
(Br. 1.563 Ft)
Részletek
Optikai kábel 48x 9/125um SM Lapos kivitel
- 2x24 9/125um szállal- SM, monomódusú- Loose Tube - Kültéri, UV álló- 2500N húzószilárdság- Méretek: 12.5 x 5.5 mm
Ár: 449 Ft + Áfa
(Br. 570 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 1 szálas SM, Braun Group
- 1 darab 9/125um (G652D) optikai szál- 2x 0.58mm KFRP merevítő szál- 2x 3mm átmérő- 50N tartós feszítő vagy 100N maximális húzó erő- Fehér színű- Beltéri…
Ár: 45 Ft + Áfa
(Br. 57 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
- 2 db 9/125um optikai szál- FTTH előfizetői bekötőkábel- Öntartó, 2 darab GFRP feszítő szál a légi bekötéshez- További 1db 0,8mm acél szál-…
Ár: 59 Ft + Áfa
(Br. 75 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 4 szálas SM, Braun Group
- 4 db 9/125um optikai szál - FTTx előfizetői bekötőkábel- Őntartó, 1.2 mm-es külön feszítő szál a légi bekötéshez- További 2db FRP szál a védelemhez…
Ár: 88 Ft + Áfa
(Br. 112 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN804 SM Belden
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 162 Ft + Áfa
(Br. 206 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN808 SM Belden
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 201 Ft + Áfa
(Br. 255 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN812 SM Belden
- 12x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 286 Ft + Áfa
(Br. 363 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOVN824 SM Belden
- 24x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 7,8 mm- kültéri, UV álló- max. 5000N pillanatnyi…
Ár: 348 Ft + Áfa
(Br. 442 Ft)
Részletek