Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - táp csatlakozó

12V 12 Watt DC tápegység
- Kapcsolóüzemű- Bemenet: 100-240V / ~50/60Hz- Kimenet: 12V DC / 1000mA- 5.5 x 2.1 mm DC csatlakozó- Pl. RouterBOARD, Edimax, Ovislink, Tonze, Senao, WA-2204, stb. eszközökhöz
Ár: 1.791 Ft + Áfa
(Br. 2.275 Ft)
Részletek
12V 150 Watt DC tápegység + 230V AC tápkábel
- PicoPSU ATX tápegységekhez - Kapcsoló üzemű - Kimenet: 12V DC / 12.5A - 5.5 x 2.5 x 11 mm DC tápcsatlakozó - 230V AC tápkábel tartozék
Ár: 16.800 Ft + Áfa
(Br. 21.336 Ft)
Részletek
12V 60 Watt DC tápegység
- Kapcsolóüzemű- Kimenet: 12V DC / 5A- 5.5 x 2.1 DC tápcsatlakozó- Nem földelt 230V AC tápkábel tartozék
Ár: 3.818 Ft + Áfa
(Br. 4.849 Ft)
Részletek
12V DC tápegység ALIX.1E/APU alaplaphoz
- Bemenet: 100-240V AC, 47-63 Hz - Kimenet: 12 V DC, 2000mA - A DC tápcsatlakozó mérete: 5.5/2.5 mm - ALIX.1E és APU alaplapokhoz
Ár: 2.128 Ft + Áfa
(Br. 2.703 Ft)
Részletek
18V 20 Watt DC tápegység
- ALIX és RouterBOARD alaplapokhoz - Kompakt méretű adapter, kis helyigény - Kapcsoló üzemű - Kimenet: 18V DC / 1200mA - 5.5 x 2.1 mm DC csatlakozó - 100 - 240V AC, 47 - 63 Hz
Ár: 1.978 Ft + Áfa
(Br. 2.512 Ft)
Részletek
24V 96 Watt DC tápegység
- Kapcsolóüzemű- Kimenet: 24V DC / 4A- 5.5 x 2.1 DC tápcsatlakozó- Nem földelt 230V AC tápkábel tartozék
Ár: 6.395 Ft + Áfa
(Br. 8.122 Ft)
Részletek
48V 40 Watt DC tápegység
- Kapcsoló üzemű- Kimenet: 48V DC / 0,8A- 5.5 x 2.1 mm DC csatlakozó- Bemenet: 100 - 240V AC, 47 - 63 Hz Földelt tápkábel tartozék
Ár: 3.263 Ft + Áfa
(Br. 4.144 Ft)
Részletek
5V 15 Watt DC tápegység
- Kapcsoló üzemű - Bemenet: 100 - 240V AC, 50 - 60 Hz - Kimenet: 5V DC / 3000mA - 4 x 1.7 mm DC tápcsatlakozó
Ár: 2.765 Ft + Áfa
(Br. 3.512 Ft)
Részletek
Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 36 magos CPU-val, SFP+ (10G) portokkal, 8GB RAM memóriával. Ráncfelvarrás után…
Ár: 324.405 Ft + Áfa
(Br. 411.994 Ft)
Részletek
Külső jármű antenna LTE/UMTS/GPS/WiFi 3x300cm SMA
Kültéri, 3 külön antennát tartalmaz. 1 LTE/UMTS/GSM, 1 2,4GHz-es WIFI és 1 aktív GPS/LNA antennát. - LTE/UMTS: 2 dBi- WIFI: 3 dBi- GPS/LNA 28 dBi (Tápfesz igény 2.2-5V DC). - Kábelhossz: 3x 300 cm- Csatlakozó: SMA dugó- Méret: 50 x 48…
Ár: 16.498 Ft + Áfa
(Br. 20.952 Ft)
Részletek
MikroTik 48V 70W DC tápegység + tápkábel (48POW)
- RouterBOARD 112, 153, 532, 600A, 800 alaplapokhoz - Kapcsoló üzemű - Kimenet: 48V DC / 1460mA - 5.5 x 2.1 mm DC csatlakozó - Bemenet: 100 - 240V AC, 47 - 63 Hz EU tápkábel tartozék
Ár: 5.121 Ft + Áfa
(Br. 6.504 Ft)
Részletek
MikroTik 5V 5Watt DC tápegység microUSB
Micro USB csatlakozós tápegység a hAP lite, hAP mini és a cAP lite táplálásához.
Ár: 2.184 Ft + Áfa
(Br. 2.774 Ft)
Részletek
POE panel 4 port tokozott, FEKETE
4 portos, passzív tápfeladó panel, árnyékolt csatlakozókkal
Ár: 3.987 Ft + Áfa
(Br. 5.063 Ft)
Részletek
POE panel 4 port tokozott, Gigabit
4 portos, Gigabites passzív tápfeladó panel, árnyékolt csatlakozókkal - 4 x RJ45, 4 x RJ45 POE 10/100/1000 Mbps- Max. 12-57V és 1 Amper portonként- Érkiosztás: 4,5 (+) a 7,8 (-)- 5.5 x 2.1 mm DC aljzat
Ár: 5.850 Ft + Áfa
(Br. 7.430 Ft)
Részletek
POE tápfeladó 8 port, tokozott, Gigabit
8 portos, Gigabites passzív tápfeladó panel, árnyékolt csatlakozókkal
Ár: 8.866 Ft + Áfa
(Br. 11.260 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 12 port, rack
- Power Over Ethernet (POE) - Rack-be szerelhető - 12 portos passzív tápfeladó panel - 12 x RJ45, 12 x RJ45 POE 10/100 Mbps - A 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat az eszköz hátulján található.
Ár: 8.434 Ft + Áfa
(Br. 10.711 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 12 port, rack, Gigabit
- Power Over Ethernet (POE)- Rack-be szerelhető- 12 portos passzív tápfeladó panel- 12 x RJ45, 12 x RJ45 POE 10/100/1000 Mbps- 2 x 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat az eszköz hátulján található
Ár: 31.438 Ft + Áfa
(Br. 39.926 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 16 port, rack
- Power Over Ethernet (POE)- Rack-be szerelhető- 16 árnyékolt (FTP) portos passzív tápfeladó panel- 16 x RJ45, 16 x RJ45 POE 10/100 Mbps- A 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat és sorkapocs az eszköz hátulján található.
Ár: 13.192 Ft + Áfa
(Br. 16.754 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 16 port, rack Gigabit
- Power Over Ethernet (POE)- Rack-be szerelhető- 16 portos passzív tápfeladó panel- 16 x RJ45 POE 10/100/1000 Mbps- 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat az eszköz hátulján található
Ár: 37.556 Ft + Áfa
(Br. 47.696 Ft)
Részletek
POE tápfeladó panel 24 port, rack
- Power Over Ethernet (POE)- Rack-be szerelhető- 24 árnyékolt portos passzív tápfeladó panel- 24 x RJ45 POE 10/100Mbps- 2.1/5.5 mm DC tápcsatlakozó aljzat és sorkapocs az eszköz hátulján található- 12-57 Volt 4,5(+), 7,8(-)- 650mA…
Ár: 15.163 Ft + Áfa
(Br. 19.257 Ft)
Részletek
Power Over Ethernet modul 1x5V, 1x6V, 1x12V
- Power Over Ethernet modul - Bemeneti oldal: 48V DC etherneten - Kimeneti oldal: 5V DC vagy 6V DC vagy 12V DC 5.5x2.1mm tápcsatlakozással - Méret: 40x135 mm - 3db 30cm hosszú tápcsatlakozó kábellel együtt szállítjuk
Ár: 9.744 Ft + Áfa
(Br. 12.375 Ft)
Részletek
TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 850 nm Átviteli táv max. 2 km Optikai kabel: 50/125 multi-mode Csatlakozó: SC, RJ45 …
Ár: 8.349 Ft + Áfa
(Br. 10.603 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm Átviteli táv max 20/40/60 km Optikai kabel: 9/125 single-mode Csatlakozó: SC,…
Ár: 8.415 Ft + Áfa
(Br. 10.687 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel másik végére az MC112CS kell - Max sebesség 100Mbps Full-Duplex - Hullámhossz:…
Ár: 9.118 Ft + Áfa
(Br. 11.580 Ft)
Részletek