Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - tp-link 110

TP-Link EAP110 300Mbps wireless AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 GHz-es WiFi access point. - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával egybeépített elérési…
Ár: 11.199 Ft + Áfa
(Br. 14.223 Ft)
Részletek
TP-Link EAP110-Outdoor 300Mbps kültéri wireless AP
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4 GHz-es WiFi access point. - Kültéri HotSpot megoldás- 802.11n/g/b 2,4GHz 2x2 MiMo- 2 darab 5dBi külső kültéri antenna- 1 darab 10/100 Mbps ethernet port
Ár: 15.886 Ft + Áfa
(Br. 20.175 Ft)
Részletek
TP-Link HS110 WiFi okos dugalj, energia figyelő
- 802.11b/g/n WiFi- Valósidejű áramfogyasztás monitorozás- Fogyasztó távoli be/ki kapcsolás- Időzítő kapcsolás
Ár: 11.172 Ft + Áfa
(Br. 14.188 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm Átviteli táv max 20/40/60 km Optikai kabel: 9/125 single-mode Csatlakozó: SC,…
Ár: 7.930 Ft + Áfa
(Br. 10.071 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG1016PE 8+8 portos Gigabit rack/asztali POE switch
16 Gigabit portos asztali vagy rackbe szerelhető switch, amely 8 portján szabványos POE+ (Power Over Ethernet Plus) kimenet is van. IP kamerák, IP telefonok távtáplálására kiválóan alkalmas. - 16 portos Gigabit switch- 8db IEEE 802.3af/at…
Ár: 58.399 Ft + Áfa
(Br. 74.167 Ft)
Részletek