Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - ubi sfp

FiberPoE Gen2 kültéri média konverter, Ubiquiti
Kültéri Gigabites, SFP portos média konverter túlfeszültség védelemmel. POE feladóként vagy leválasztóként is beköthető, 16-57 Voltig…
Ár: 9.164 Ft + Áfa
(Br. 11.638 Ft)
Részletek
Ubiquiti RJ45 SFP 10/100/1000 réz modul
Az UF-RJ45-1G egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45, Gigabit ethernet portot kapunk. Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel.
Ár: 4.775 Ft + Áfa
(Br. 6.064 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul pár UF-SM-1G-S (single, 1G)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1310nm (kék), a másik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1550nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode…
Ár: 7.482 Ft + Áfa
(Br. 9.502 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul UF-MM-1G (multi, 1G)
- Típus: UF-MM-1G- Multi-mode- 1.25G SFP- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 2.690 Ft + Áfa
(Br. 3.416 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 5.543 Ft + Áfa
(Br. 7.040 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 2 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 7.380 Ft + Áfa
(Br. 9.373 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 8.887 Ft + Áfa
(Br. 11.286 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10G-S (single, 10G, kék+piros)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1270nm (kék), a másik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1330nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt.   - Adatátvitel: 10G - Single…
Ár: 54.774 Ft + Áfa
(Br. 69.563 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-MM-10G (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 5.810 Ft + Áfa
(Br. 7.379 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
  - Gyártó: Ubiquiti - Típus: UF-SM-10G - Single-mode (mono módus) - 10G SFP+ transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Duplex LC
Ár: 13.846 Ft + Áfa
(Br. 17.584 Ft)
Részletek
Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal
Ubiquiti OLT fejegység. 2 darab 10Gbps SFP porttal csatlakozhat a hálózathoz, amit 8 darab passzív PON porttá alakít. Ezt további passzív elosztókkal (1:4, 1:8, 1:16) oszthatjuk szét az előfizetők felé vagy epíthetünk gyors optikai…
Ár: 379.900 Ft + Áfa
(Br. 482.473 Ft)
Részletek