Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - ubiquiti ax

 Rocket M2 2x2 MIMO 2.4GHz kültéri AP
Ubiquiti AirMAX TDMA bázis 2.4GHz-re. - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA bázisállomás - 1 LAN port - Méret: 16cm x 8cm x 3cm - 2x RPSMA aljzat koax csatlakozó - 24V POE…
Ár: 32.538 Ft + Áfa
(Br. 41.323 Ft)
Részletek
AirMAX omni antenna 2.4GHz 10dBi
Ubiquiti AirMAX TDMA báziskörsugárzó 2.4GHz-re. - Típus: AMO-2G10 bázisantenna- 2x2 MIMO körsugárzó- Dupla polarizáció- Nyereség: 10dBi- Csőre szerelhető
Ár: 64.672 Ft + Áfa
(Br. 82.133 Ft)
Részletek
AirMAX omni antenna 2.4GHz 13dBi
Ubiquiti AirMAX TDMA báziskörsugárzó 2.4GHz-re. - Típus: AMO-2G13 bázisantenna - 2x2 MIMO körsugárzó - Dupla polarizáció - Nyereség: 13dBi - Csőre szerelhető
Ár: 94.844 Ft + Áfa
(Br. 120.452 Ft)
Részletek
AirMAX omni antenna 5GHz 10dBi
Ubiquiti körsugárzó antenna 5GHz-re. - Típus: AMO-5G10 bázisantenna - 2x2 MIMO körsugárzó - Dupla polarizáció - Nyereség: 10dBi - Csőre szerelhető
Ár: 41.385 Ft + Áfa
(Br. 52.559 Ft)
Részletek
AirMAX omni antenna 5GHz 13dBi
Ubiquiti körsugárzó antenna 5GHz-re. - Típus: AMO-5G13 bázisantenna - 2x2 MIMO körsugárzó - Dupla polarizáció - Nyereség: 13dBi - Csőre szerelhető
Ár: 59.410 Ft + Áfa
(Br. 75.451 Ft)
Részletek
AirMAX szektor 2.4GHz 15-17dBi Titanium
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Masszív, fémházas Ubiquiti AirMAX szektor antenna…
Ár: 94.224 Ft + Áfa
(Br. 119.664 Ft)
Részletek
AirMAX szektor antenna 5GHz, kicsi
Ubiquiti szektorsugárzó antenna 5GHz-re. - Választható nyereség / nyílásszög - Dupla polarizáció MIMO - Csőre szerelhető - Méret: 367 x 63 x 41 mm - 2x RPSMA aljzat…
Ár: 27.566 Ft + Áfa
(Br. 35.009 Ft)
Részletek
AirMAX szektor antenna 5GHz, nagy
Ubiquiti szektorsugárzó antenna 5GHz-re. - Választható nyereség / nyílásszög - Dupla polarizáció MIMO - Csőre szerelhető - Méret: 700 x 145 x 93 mm - 2x RPSMA aljzat koax…
Ár: 49.254 Ft + Áfa
(Br. 62.553 Ft)
Részletek
EasyBracket 912 adapter
Az EasyBracket 912 adapter segítségével lehetőség van a RouterBOARD BaseBox kültéri rádiók közvetlen összeszerelése az Ubiquiti AirMax szektor antennákkal. Anyaga kiváló minőségű ABS műanyag.
Ár: 628 Ft + Áfa
(Br. 798 Ft)
Részletek
EasyBracket ePMP adapter
Az EasyBracket ePMP adapter segítségével lehetőség van a ePMP 1000 kültéri rádiók közvetlen összeszerelésére az RF Elements és Ubiquiti AirMax szektor antennákkal. Anyaga kiváló minőségű ABS műanyag.
Ár: 981 Ft + Áfa
(Br. 1.246 Ft)
Részletek
Fémgallér AirMAX 5GHz nagy szektorhoz
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít az Ubiquiti nagy AirMAX 5GHz-es szektor antenna és a rácsatlakoztatott Rocket M5 számára. A burkolat mechanikai védelmet is…
Ár: 13.755 Ft + Áfa
(Br. 17.469 Ft)
Részletek
Jirous JRC-24 DD MIMO parabola antenna pár 5GHz 24dBi
A szett 2 db dupla fejes parabola antennát tartalmaz. - Választható N vagy RPSMA aljzat koax csatlakozó vagy Ubiquiti PrismStation aljzattal - Költséghatékony- A DD (Deep Dish) kialakítás…
Ár: 85.050 Ft + Áfa
(Br. 108.014 Ft)
Részletek
Jirous JRC-29 DD MIMO parabola pár 5GHz 29dBi
A JRC-29EXMIMO továbbfejlesztett változata. A zajcsillapító fémgallért mélyhúzással, kúposan állítják elő a horn antennákhoz hasonlóan.…
Ár: 126.558 Ft + Áfa
(Br. 160.729 Ft)
Részletek
Jirous MIMO Upgrade Kit JRC-29/29EX antennákhoz
A fej cseréjével költséghatékonyan lehet a meglévő pont-pont kapcsolatokat a MikroTik 802.11n Nv2 TDMA és az Ubiquiti airMAX MIMO TDMA technológiákhoz fölfejleszteni. Válasz
Ár: 11.941 Ft + Áfa
(Br. 15.165 Ft)
Részletek
LiteBeam M5 23dBi 5GHz kültéri AP/Kliens
Ubiquiti airMAX kliens, legjobb árérték arány. Kisebb távolságú, 5 GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz kliensnek kiváló.   2 év garancia   -…
Ár: 17.911 Ft + Áfa
(Br. 22.747 Ft)
Részletek
MikroTik 48V - 24V Gigabit POE Converter (átalakító)
A 48/24V átalakító segítségével az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen keresztül táplálhatunk meg olyan POE képes eszközöket, amelyek 24 V-os a…
Ár: 11.255 Ft + Áfa
(Br. 14.294 Ft)
Részletek
NanoStation LOCO M5 airMAX 5GHz kültéri AP/Kliens
JELENLEG NEM KAPHATÓ!   Ubiquiti kompakt, költségkímélő kliens. Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont…
Ár: 22.599 Ft + Áfa
(Br. 28.701 Ft)
Részletek
RouterBOARD OmniTik 5 POE kültéri AP
Kültéri 5 GHz-es bázisállomás integrált, dupla polarizációs körsugárzó antennával. Passzív POE kimenetekkel rendelkezik, így más passzív POE…
Ár: 29.668 Ft + Áfa
(Br. 37.678 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 5GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben!Max. 1,2 Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz.- 5 GHz szabadfrekvencia- Gigabit LAN port- Max adatátviteli…
Ár: 396.735 Ft + Áfa
(Br. 503.853 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul pár UF-SM-1G-S (single, 1G)
JELENLEG NEM KAPHATÓ! A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1310nm (kék), a másik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1550nm (sárga). WDM technológia segítségével…
Ár: 7.908 Ft + Áfa
(Br. 10.043 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul UF-MM-1G (multi, 1G)
- Típus: UF-MM-1G- Multi-mode- 1.25G SFP- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 2.824 Ft + Áfa
(Br. 3.586 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10G-S (single, 10G, kék+piros)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1270nm (kék), a másik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1330nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt.   - Adatátvitel: 10G - Single…
Ár: 69.322 Ft + Áfa
(Br. 88.039 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-MM-10G (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 6.599 Ft + Áfa
(Br. 8.381 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
  - Gyártó: Ubiquiti - Típus: UF-SM-10G - Single-mode (mono módus) - 10G SFP+ transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Duplex LC
Ár: 17.524 Ft + Áfa
(Br. 22.255 Ft)
Részletek