Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - 1.2

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.688 Ft + Áfa
(Br. 5.954 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 20km (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC 2 év garancia.
Ár: 6.150 Ft + Áfa
(Br. 7.811 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 80km (S-55DLC80D)
- Típus: S-55DLC80D- Single-mode (mono módus)- 1.25G SFP transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1550 nm- Átviteli táv max 80 km- Csatlakozó: Dual LC UPC
Ár: 9.600 Ft + Áfa
(Br. 12.192 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 19.398 Ft + Áfa
(Br. 24.635 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-45/54LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-45LC80D, a másik oldalra S-54LC80D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 23.810 Ft + Áfa
(Br. 30.239 Ft)
Részletek
Szalagvezeték 1,27mm, sodrott, Cu, 10x28AWG, PVC
- Téphető szalagvezeték pl. NDR-T és NDR-TM csatlakozóhoz- Raszter 1.27mm,  PVC- 10 ér, Sodort Cu cinezett- ismétlődő színek, PVC szigetelés- Névleges feszültség: 49V-…
Ár: 760 Ft + Áfa
(Br. 965 Ft)
Egységár: 494 Ft +Áfa/méter
Részletek
Ubiquiti 50V 60Watt DC tápegység + POE
- Kimenet: 50V DC / 1.2A- 10/100/1000Mbps- Tápegység és POE egyben- Árnyékolt RJ45 foglalatok- Power LED- Bemenet: 120 - 230V AC, 47 - 63 Hz
Ár: 4.856 Ft + Áfa
(Br. 6.167 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 24GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben!Max. 1,4Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz.- 24 GHz szabadfrekvencia- 1x Gigabit ethernet port- Max adatátviteli…
Ár: 532.264 Ft + Áfa
(Br. 675.975 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 24GHz HD 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben!Max. 2 Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz.- 24 GHz szabadfrekvencia- Gigabit LAN port- Max adatátviteli…
Ár: 1.025.384 Ft + Áfa
(Br. 1.302.238 Ft)
Részletek
Ubiquiti AirFiber 5GHz 2x2 MIMO kültéri egység
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben!Max. 1,2 Gbps adatátvitelre képes gerinchálózati rádiós eszköz.- 5 GHz szabadfrekvencia- Gigabit LAN port- Max adatátviteli…
Ár: 351.093 Ft + Áfa
(Br. 445.888 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul pár UF-SM-1G-S (single, 1G)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1310nm (kék), a másik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1550nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode…
Ár: 6.744 Ft + Áfa
(Br. 8.565 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul UF-MM-1G (multi, 1G)
- Típus: UF-MM-1G- Multi-mode- 1.25G SFP- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 2.499 Ft + Áfa
(Br. 3.174 Ft)
Részletek
UF GPON OLT B+ modul
Monomódusú, Gigabites, passzív optikai modul. - SC/UPC csatlakozó- TX 1490 nm, RX 1310 nm- Downstream 2.5 Gbps, Upstream 1.25 Gbps- Kábel hossz 20km
Ár: 25.990 Ft + Áfa
(Br. 33.007 Ft)
Részletek
UniFi 6 Lite Access Point
JELENLEG NEM KAPHATÓ! A Wi-Fi 6 szabvány, Mu-MiMo és OFDMA használatával gyorsabb adatátvitelre és több kliens kiszolgálására képes beltéri access point.…
Ár: 30.332 Ft + Áfa
(Br. 38.522 Ft)
Részletek
VeraPlus Smart Home Gateway Z-Wave, ZigBee, BlueTooth, Wifi
A VeraPlus Gateway lehetővé teszi a egy Z-Wave valamint ZigBee hálózat irányítását webes felületen, okostelefonról vagy tabletről.Felhő szolgáltatás…
Ár: 55.989 Ft + Áfa
(Br. 71.106 Ft)
Részletek
Wemos D1 Mini Battery Shield V1.2.0 akkumlátor töltésvezérlő
Wemos D1 Mini ESP8266 lapka tápellátását biztosító akkumulátortöltő pajzs. Töltőfeszültség: 5V Töltőáram: max 1A Lithium Akkumulátor…
Ár: 784 Ft + Áfa
(Br. 996 Ft)
Részletek