Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - SC-

Jirous JR-200 kültéri ház Jirous antennákhoz
Kültéri, UV álló, műanyag ház Jirous JRC parabolákhoz és JSC-16-60 szektorokhoz. A ház az antennák hátuljára közvetlenül felszerelhető, így nincs szükség hosszú koax kábelre, csak megfelelő pigtail kábelekre. 
Ár: 3.759 Ft + Áfa
(Br. 4.774 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 50/125um OM2(multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.486 Ft + Áfa
(Br. 3.157 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.091 Ft + Áfa
(Br. 3.926 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.072 Ft + Áfa
(Br. 2.631 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.218 Ft + Áfa
(Br. 2.817 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.789 Ft + Áfa
(Br. 3.542 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.878 Ft + Áfa
(Br. 3.655 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.094 Ft + Áfa
(Br. 2.659 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.442 Ft + Áfa
(Br. 3.101 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.531 Ft + Áfa
(Br. 3.214 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.660 Ft + Áfa
(Br. 2.108 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.900 Ft + Áfa
(Br. 2.413 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.670 Ft + Áfa
(Br. 2.121 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.910 Ft + Áfa
(Br. 2.426 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 246 Ft + Áfa
(Br. 312 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 223 Ft + Áfa
(Br. 283 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 504 Ft + Áfa
(Br. 640 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 SX szimplex
- SC-SC multimódusú szimplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 218 Ft + Áfa
(Br. 277 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC SingleMode SM DX duplex
- SC-SC monomódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 420 Ft + Áfa
(Br. 533 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC SingleMode SM SX szimplex
- SC-SC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 213 Ft + Áfa
(Br. 271 Ft)
Részletek
RouterBOARD DISC Lite5 kliens Level 3
5 GHz-es pont-pont vagy pont-multipont összeköttetésekhez kliensként alkalmazható. - Kimenő teljesítmény: max 25dB- Dupla pol. 802.11a/n rádió és Nv2 TDMA technológia-…
Ár: 13.316 Ft + Áfa
(Br. 16.911 Ft)
Részletek