Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - Transceiver

SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.688 Ft + Áfa
(Br. 5.954 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 20km (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC 2 év garancia.
Ár: 6.150 Ft + Áfa
(Br. 7.811 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 80km (S-55DLC80D)
- Típus: S-55DLC80D- Single-mode (mono módus)- 1.25G SFP transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1550 nm- Átviteli táv max 80 km- Csatlakozó: Dual LC UPC
Ár: 9.600 Ft + Áfa
(Br. 12.192 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul XS+31LC10D (mono, 25G, 10km)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+31LC10D- Single-mode (mono módus)- 1G / 10G / 25G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP / SFP+ / SFP28 portjába- Hullámhossz: 1310 nm- Átviteli táv max 10 km-…
Ár: 38.433 Ft + Áfa
(Br. 48.810 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC 2…
Ár: 15.280 Ft + Áfa
(Br. 19.406 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
  - Gyártó: Ubiquiti - Típus: UF-SM-10G - Single-mode (mono módus) - 10G SFP+ transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Duplex LC
Ár: 15.508 Ft + Áfa
(Br. 19.695 Ft)
Részletek