Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - lc pigtail

LC MultiMode OM2 optikai pigtail kábel 2m
- LC multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 874 Ft + Áfa
(Br. 1.110 Ft)
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 728 Ft + Áfa
(Br. 925 Ft)
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM4 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM4- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 974 Ft + Áfa
(Br. 1.237 Ft)
Részletek
LC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 671 Ft + Áfa
(Br. 852 Ft)
Részletek