Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - mikrotik sfp modul

MikroTik SFP/SFP+ direkt kábel 1 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 7.400 Ft + Áfa
(Br. 9.398 Ft)
Részletek
MikroTik SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 9.999 Ft + Áfa
(Br. 12.699 Ft)
Részletek
Mikrotik SFP/SFP+ direkt kábel 5 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 12.628 Ft + Áfa
(Br. 16.038 Ft)
Részletek
QSFP+ direkt kábel 1 méter, 40G, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú QSFP+ portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy…
Ár: 7.568 Ft + Áfa
(Br. 9.611 Ft)
Részletek
RouterBOARD 260GS SOHO switch
MikroTik SwitchOS operációs rendszerrel ellátott 5+1 Gigabit portos SOHO switch, műanyag dobozban. - 5x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port (SFP modul nélkül) - AR8327 Atheros Switch Chip - Tápegység tartozék
Ár: 11.063 Ft + Áfa
(Br. 14.050 Ft)
Részletek
RouterBOARD 260GSP SOHO POE switch
MikroTik SwitchOS operációs rendszerrel ellátott 5+1 Gigabit portos SOHO switch, műanyag dobozban, passzív POE kimenetekkel. - 5x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port (SFP modul nélkül) - AR8327 Atheros Switch Chip - 24V, 2.5A DC…
Ár: 14.196 Ft + Áfa
(Br. 18.029 Ft)
Részletek
RouterBOARD PowerBOX PRO kültéri POE router
Kültéri, csőre szerelhető vezetékes router 5 darab Gigabites Ethernet és 1 darab SFP porttal. A 2-5 Ethernet portok POE (passzív vagy 802.3at/af) kimenetekkel rendelkeznek más POE képes eszközök megtáplálására (pl. RBSXT kliens). -…
Ár: 25.719 Ft + Áfa
(Br. 32.663 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.486 Ft + Áfa
(Br. 5.697 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 15.271 Ft + Áfa
(Br. 19.394 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Single Mode (S+31DLC10D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+31DLC10D- Single-mode (mono módus)- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 10 km - Csatlakozó: Dual LC
Ár: 36.973 Ft + Áfa
(Br. 46.956 Ft)
Részletek