Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - optika 5 m

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN asztali
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott asztali Dual-Boot-os switch. A switch 4 darab SFP+ és 1 darab 10/100/1000Mbps sebességű ethernet porttal, valamint redundáns táplálási…
Ár: 40.710 Ft + Áfa
(Br. 51.702 Ft)
Részletek
E2000/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- E2000/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 2.240 Ft + Áfa
(Br. 2.845 Ft)
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.160 Ft + Áfa
(Br. 2.743 Ft)
Részletek
Fibertechnic kábelcső kifejtő elosztószerelvény
- Loose Tube típusú kábelek csöveinek a szétválasztásához használható fém szerelvény- OR-5 vagy OR-8 típusú 19" RACK előlapokra szerelhető- Maximum 12 csöves kábel osztható benne szét- A tömszelence 10-14mm közötti optikai…
Ár: 5.730 Ft + Áfa
(Br. 7.277 Ft)
Részletek
IgniteNet optikai finomhangoló
Az antennára szerelhető távcső segítségével könnyebben beállítható a pontos optikai rálátás.
Ár: 36.147 Ft + Áfa
(Br. 45.907 Ft)
Részletek
LC MultiMode OM2 optikai pigtail kábel 2m
- LC multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 780 Ft + Áfa
(Br. 991 Ft)
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 650 Ft + Áfa
(Br. 826 Ft)
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM4 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM4- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 870 Ft + Áfa
(Br. 1.105 Ft)
Részletek
LC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 599 Ft + Áfa
(Br. 761 Ft)
Részletek
MikroTik SFP/SFP+ direkt kábel 3 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 9.999 Ft + Áfa
(Br. 12.699 Ft)
Részletek
Mikrotik SFP/SFP+ direkt kábel 5 méter
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy szomszédos rack szekrények SFP portos eszközeit kapcsolhatjuk össze úgy, hogy nincs szükség…
Ár: 12.628 Ft + Áfa
(Br. 16.038 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel kihúzható 1U alapszerelvény
Optikai kötéstartó tálca alapszerelvénye 19"-os 1U magas Kihúzható Fekete 5 féle előlap rendelhető
Ár: 7.310 Ft + Áfa
(Br. 9.284 Ft)
Részletek
Optikai fali kötődoboz 24xST, FC toldó számára
- Optikai fali kötődoboz - 24xST vagy FC toldó számára - 350x250x80mm - Zárható
Ár: 18.500 Ft + Áfa
(Br. 23.495 Ft)
Részletek
Optikai kábel 48x 9/125um SM Lapos kivitel
- 2x24 9/125um szállal- SM, monomódusú- Loose Tube - Kültéri, UV álló- 2500N húzószilárdság- Méretek: 12.5 x 5.5 mm
Ár: 399 Ft + Áfa
(Br. 507 Ft)
Egységár: 399 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 1 szálas SM, Braun Group
- 1 darab 9/125um (G652D) optikai szál- 2x 0.58mm KFRP merevítő szál- 2x 3mm átmérő- 50N tartós feszítő vagy 100N maximális húzó erő- Fehér színű- Beltéri…
Ár: 41 Ft + Áfa
(Br. 52 Ft)
Egységár: 41 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM
- 2 db 9/125um optikai szál - FTTx előfizetői bekötőkábel- öntartó, külön feszítő szál a légi bekötéshez- további 2db acél szál a védelemhez- PE burkolat- könnyen hozzáférhető kábelek és merevítők  
Ár: 72 Ft + Áfa
(Br. 91 Ft)
Egységár: 72 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
- 2 db 9/125um optikai szál- FTTH előfizetői bekötőkábel- Öntartó, 2 darab GFRP feszítő szál a légi bekötéshez- További 1db 0,8mm acél szál-…
Ár: 76 Ft + Áfa
(Br. 97 Ft)
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 4 szálas SM, Braun Group
- 4 db 9/125um optikai szál - FTTx előfizetői bekötőkábel- Őntartó, 1.2 mm-es külön feszítő szál a légi bekötéshez- További 2db FRP szál a védelemhez…
Ár: 88 Ft + Áfa
(Br. 112 Ft)
Egységár: 88 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN204 MM Belden
- 4x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 170 Ft + Áfa
(Br. 216 Ft)
Egységár: 170 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN208 MM Belden
- 8x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 228 Ft + Áfa
(Br. 290 Ft)
Egységár: 228 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN212 MM Belden
-12x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 287 Ft + Áfa
(Br. 364 Ft)
Egységár: 287 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN804 SM Belden
- 4x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 145 Ft + Áfa
(Br. 184 Ft)
Egységár: 145 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN808 SM Belden
- 8x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 172 Ft + Áfa
(Br. 218 Ft)
Egységár: 172 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel GOSN812 SM Belden
- 12x 9/125um szállal- SM, monomódusú- központi Loose Tube- rágcsálóvédett burkolat- átmérő: 5,8 mm- kültéri, UV álló- max. 1500N pillanatnyi…
Ár: 249 Ft + Áfa
(Br. 316 Ft)
Egységár: 249 Ft +Áfa/méter
Részletek