Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - passz

cAP ac MikroTik wireless access point
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható. Támogatja az ac szabványt és működik egyszerre 2,4 és 5GHz-en. Második ethernet portjával…
Ár: 25.782 Ft + Áfa
(Br. 32.743 Ft)
Részletek
CAP ax MikroTik wireless access point
Otthon, irodában, nagy forgalmú publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható. Támogatja az ax szabványt és működik egyszerre 2,4 és 5GHz-en. Második ethernet…
Ár: 39.880 Ft + Áfa
(Br. 50.648 Ft)
Részletek
cAP lite MikroTik wireless access point
Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4GHz-es, kis méretű dual chain WiFi access point. 2 év garancia - Falra vagy álmennyezetbe szerelhető- Antennával…
Ár: 8.962 Ft + Áfa
(Br. 11.382 Ft)
Részletek
cAP XL ac MikroTik wireless access point
A cAP ac nagyobb nyereségű és reflector gyűrűvel ellátott antennás változata.Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható. Támogatja az ac…
Ár: 30.601 Ft + Áfa
(Br. 38.863 Ft)
Részletek
CRS112-8P-4S-IN MikroTik PoE switch
8 Gigabit Ethernet portos POE switch, amely rendelkezik még 4 db SFP porttal is. 2 év garancia - Passzív POE és 802.3af/at POE/POE+ támogatás- 28 Volt 3,4 Amper DC tápegység tartozék-…
Ár: 65.618 Ft + Áfa
(Br. 83.335 Ft)
Részletek
CSS610-8G-2S+IN MikroTik switch
MikroTik SwitchOS-sel ellátott asztali switch rack-be szerelhető fülekkel. - 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP+ port- SwitchOS- Megtáplálhatóság: DC aljzat vagy passzív POE (1-es ethernet porton)-…
Ár: 39.812 Ft + Áfa
(Br. 50.561 Ft)
Részletek
CSS610-8P-2S+IN MikroTik PoE switch
MikroTik 8 Gigabit Ethernet portos, SwitchOS-sel ellátott asztali POE switch, rack-be szerelhető fülekkel. Rendelkezik még 2 db SFP+ porttal is. - 8x Gigabit Ethernet port POE kimenettel- 2x SFP+ port- Passzív POE…
Ár: 76.265 Ft + Áfa
(Br. 96.857 Ft)
Részletek
DIN sín adapter Shelly 1,1PM+temp szenzor Fekete
DIN sín adapter Shelly 1 és Shelly 1PM relékhez hőmérséklet szenzorral együtt szerelve, fekete színben. A hőmérő szenzorhoz adott gyorcsatlakozó nem kompatibilis vele, a WAGO 221-413…
Ár: 1.650 Ft + Áfa
(Br. 2.096 Ft)
Részletek
DIY USBasp USB-s ATMega8A AVR programozó
Az USBasp egy USB-s programozó Atmel AVR vezérlőkhöz. Egy ATMega8A-ból és néhány passzív komponensből áll. A kimeneti feszültsége jumperral 3.3V vagy 5V-ra…
Ár: 1.520 Ft + Áfa
(Br. 1.930 Ft)
Részletek
EdgeRouter 4 portos router
Nagy teljesítményű, 3 Gigabit portos asztali router EdgeOS szoftverrel és UNMS támogatással. - 4 magos 1GHz MIPS64 CPU- 3 darab Gigabit Ethernet port- 1 darab SFP port- 1 RJ45 soros port- 1GB DDR3 RAM-…
Ár: 62.241 Ft + Áfa
(Br. 79.046 Ft)
Részletek
EdgeSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
Menedzselhető, 8 portos, Gigabites POE+ switch 2 darab SFP porttal. - Max 10Gbps adatáteresztő képesség- 8x Gigabit Ethernet port- 2x SFP port (modul nélkül)- Max. teljesítmény felvétel 150…
Ár: 73.990 Ft + Áfa
(Br. 93.967 Ft)
Részletek
HARDKERNEL ODROID-C4 4GByte
Egylapkás, a Raspberry Pi-hez hasonló kialakítású, de annál nagyobb számítási teljesítményű alaplap, nagy passzív hűtőbordával. Fejlett, cserélhető…
Ár: 27.034 Ft + Áfa
(Br. 34.333 Ft)
Részletek
HARDKERNEL ODROID-N2+ 4GByte
Egylapkás, a Raspberry Pihez hasonló, de annál nagyobb számítási teljesítményű és méretű alaplap, nagy passzív hűtőbordával. Fejlett, cserélhető eMMC…
Ár: 41.998 Ft + Áfa
(Br. 53.337 Ft)
Részletek
hEX PoE lite MikroTik router
Kicsi, olcsó és "okos"! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló. USB porttal és passzív POE kimenetekkel rendelkezik más POE képes eszközök…
Ár: 19.763 Ft + Áfa
(Br. 25.099 Ft)
Részletek
LDF 5 MikroTik kültéri wireless kliens
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Meglévő parabola tányérba építhető…
Ár: 16.900 Ft + Áfa
(Br. 21.463 Ft)
Részletek
LTU Extreme-Range kültéri 5GHz Kliens
Az Ubiquiti Rocket LTU nagytávolságú klines eszköze.   - 1 darab 10/100/1000Mbps ethernet port- 5 GHz frekvencia- 25dBm kimenő teljesítmény- 29dBi antenna nyereség- Bluetooth management…
Ár: 78.950 Ft + Áfa
(Br. 100.267 Ft)
Részletek
mAP MikroTik wireless access point
Kis méretű, "okos" és hordozható Dual Chain-es 2.4 GHz-es WiFi elérési pont. Megtáplálási lehetőségei: USB, passzív POE, aktív POE, DC tápcsatlakozó. Az…
Ár: 14.473 Ft + Áfa
(Br. 18.381 Ft)
Részletek
MikroTik 48V - 24V Gigabit POE Converter (átalakító)
A 48/24V átalakító segítségével az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen keresztül táplálhatunk meg olyan POE képes eszközöket, amelyek 24 V-os a…
Ár: 13.725 Ft + Áfa
(Br. 17.431 Ft)
Részletek
MikroTik GPEN21 Gigabit POE injektor, SFP porttal
GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network) hálózat kliens oldali POE tápfeladóként vagy beltéri média konverterként használható, falra szerelhető. SwitchOS-el ellátott…
Ár: 13.990 Ft + Áfa
(Br. 17.767 Ft)
Részletek
MikroTik GPeR passzív ethernet jelismétlő
POE-val táplálható Gigabites ethernet jelismétlő. UTP vagy FTP kábelek 100 méteres korlátját 200 méterre képes növelni veszteség nélkül. Egy kábel…
Ár: 9.835 Ft + Áfa
(Br. 12.490 Ft)
Részletek
NanoSwitch 4 portos kültéri Gigabit switch
Kültéri, 4 Gigabit portos switch, amely Ethernet portjai átengedik a passzív POE-t. - Kültéri, időjárásálló kialakítás- 4x 10/100/1000Gbps ethernet port- Csőre/falra…
Ár: 13.292 Ft + Áfa
(Br. 16.881 Ft)
Részletek
NetBox 5 ax MikroTik kültéri wireless AP
Nagy teljesítményű L11UG-5HaxD alaplap kültéri házban, 5GHz-es, 802.11ax rádióval, AP szoftverrel. Bázisnak, kliensnek, vagy pont-pont kapcsolat kiépítéséhez…
Ár: 36.353 Ft + Áfa
(Br. 46.168 Ft)
Részletek
OmniTIK 5 PoE ac MikroTik kültéri wireless AP
Kültéri, 5 GHz-es "ac" szabványos bázisállomás integrált, dupla polarizációs körsugárzó antennával. Passzív POE kimenetekkel rendelkezik más…
Ár: 45.040 Ft + Áfa
(Br. 57.201 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:16 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 8.756 Ft + Áfa
(Br. 11.120 Ft)
Részletek