Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - pigtail mm

802.11b 300mW PCI adapter + MMCX - N aljzat pigtail
- Új, nem használt - 300mW PCMCIA kártya - Chipset: PRISM2.5 - PCMCIA - PCI adapter - MMCX - N aljzat pigtail kábel - Mikrotik támogatás!
Ár: 4.585 Ft + Áfa
(Br. 5.823 Ft)
Részletek
Beltéri ház WispStation alaplaphoz
- Beltéri fémház Ubiquiti WispStation alaplaphoz - Az alaplap nem tarozék! - Méret: 116 x 90 x 39 mm - 1 db ethernet kivezetés - 1 db N aljzatos vagy RPSMA aljzatos pigtailhez előfúrva
Ár: 3.584 Ft + Áfa
(Br. 4.552 Ft)
Részletek
Kültéri alumínium ház
Kültéri, öntvény alumínium ház RouterBOARD és más elektronikai eszköz számára. - Csőre szerelhető - pl. RouterBOARD alaplapokhoz - 1 db Ethernet tömszelence és 4 db beépíthető N aljzatos pigtail számára előfúrva - Méret: 255 x…
Ár: 7.167 Ft + Áfa
(Br. 9.102 Ft)
Részletek
LC MultiMode OM2 optikai pigtail kábel 2m
- LC multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 874 Ft + Áfa
(Br. 1.110 Ft)
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 728 Ft + Áfa
(Br. 925 Ft)
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM4 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM4- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 974 Ft + Áfa
(Br. 1.237 Ft)
Részletek
LC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 671 Ft + Áfa
(Br. 852 Ft)
Részletek
MikroTik MMCX - RPSMA aljzat pigtail 25 cm
- MMCX - RPSMA aljzat (beépíthető)- 25 cm hosszú- kis veszteségű RG316 LowLoss kábellel- 6GHz-ig ajánlott!- MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.747 Ft + Áfa
(Br. 2.219 Ft)
Részletek
MMCX - MMCX pigtail 15cm
- 15 cm hosszú- Kis veszteségű kábellel
Ár: 480 Ft + Áfa
(Br. 610 Ft)
Részletek
MMCX - N aljzat (beépíthető) pigtail 21 cm
- MMCX - beépíthető N aljzat - gumi tömítéssel - 21 cm hosszú - kis veszteségű HDF-100 low loss kábellel
Ár: 1.898 Ft + Áfa
(Br. 2.410 Ft)
Részletek
MMCX - N aljzat (beépíthető) pigtail 30cm
- MMCX - beépíthető N aljzat - gumi tömítéssel - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.411 Ft + Áfa
(Br. 1.792 Ft)
Részletek
MMCX - N aljzat (beépíthető) pigtail 30cm (rövid menetes)
- MMCX - beépíthető N aljzat - gumi tömítéssel - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - Max 1 mm falvastagságú dobozba építhető - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.008 Ft + Áfa
(Br. 1.280 Ft)
Részletek
MMCX - N dugó pigtail 30cm
- MMCX - N dugó - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz és a Jirous JR-200/300 házakhoz ajánlott
Ár: 1.680 Ft + Áfa
(Br. 2.134 Ft)
Részletek
MMCX - RPSMA aljzat pigtail 19 cm
- MMCX - RPSMA aljzat - 19 cm teljes hossz - kis veszteségű HDF-100 LowLoss kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.231 Ft + Áfa
(Br. 1.563 Ft)
Részletek
MMCX - RPSMA dugó pigtail 21 cm
- MMCX - RPSMA dugó - 21 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz és a Jirous JR-200/300 házakhoz ajánlott
Ár: 2.128 Ft + Áfa
(Br. 2.703 Ft)
Részletek
SC MultiMode OM2 optikai pigtail kábel 2m
- SC multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 603 Ft + Áfa
(Br. 766 Ft)
Részletek
SC/APC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
Optikai pigtail 2m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal
Ár: 650 Ft + Áfa
(Br. 826 Ft)
Részletek
SC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- SC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 2m hosszú
Ár: 661 Ft + Áfa
(Br. 839 Ft)
Részletek
SC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- SC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 638 Ft + Áfa
(Br. 810 Ft)
Részletek
ST MultiMode optikai pigtail kábel 2m
- ST multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 582 Ft + Áfa
(Br. 739 Ft)
Részletek
StationBox XL kültéri ház + 5GHz 19dBi MiMo panel antenna
Kültéri ház beépített 5GHz 19dBi duplex antennával. Közepes távolságú pont-pont kapcsolatokhoz vagy távoli kliensnek kiváló. - Könnyen, egyszerűen telepíthető- 2db 25cm-es MMCX-MMCX pigtail tartozék!- RB411, RB711, RB911,…
Ár: 11.199 Ft + Áfa
(Br. 14.223 Ft)
Részletek
SuperRange5 400mW Mini-PCI
- SR5 - 802.11a; 5.8 GHz - 400mW teljesítmény - U.FL és MMCX antenna csatlakozás - Atheros 5004 chipset - MMCX pigtail használatával érhető el a legjobb teljesítmény.
Eredeti ár: 25.200 Ft + Áfa
(Br. 32.004 Ft)
Akciós ár: 9.990 Ft + Áfa
(Br. 12.687 Ft)
Részletek
U.FL - N aljzat (beépíthető) pigtail 15cm, LowLoss
- rendkívűl alacsony veszteség! - 1.32 mm vastagságú koax - 15 cm hosszú - az N aljzaton gumi tömítéssel - Mini-PCI rádiókhoz - 6GHz-ig ajánlott!
Ár: 580 Ft + Áfa
(Br. 737 Ft)
Részletek
U.FL - RPSMA aljzat (beépíthető) pigtail 15cm
- I-PEX pigtail kábel - kis veszteségű 1.32mm-es koax! - 6GHz-ig ajánlott! - 15 cm hosszú - U.FL - beépíthető RPSMA aljzat - Lyukméret = 6.5 mm - Mini-PCI rádiókhoz
Ár: 781 Ft + Áfa
(Br. 992 Ft)
Részletek