Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - r m5

Fémgallér AirMAX 5GHz nagy szektorhoz
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít az Ubiquiti nagy AirMAX 5GHz-es szektor antenna és a rácsatlakoztatott Rocket M5 számára. A burkolat mechanikai védelmet is…
Ár: 12.173 Ft + Áfa
(Br. 15.460 Ft)
Részletek
Fémgallér PowerBeam 620 mm-es eszközhöz
Az alumínium gallér kisebb zavarást biztosít. A parabolafejet műanyag burkolat védi. Az alábbí típusokhoz alkalmazható: PowerBeam 5AC 620 mm (PBE-5AC-620) PowerBeam M5 620 mm (PBE-M5-620)
Ár: 14.440 Ft + Áfa
(Br. 18.339 Ft)
Részletek
Horn 5 szektor antenna 5GHz
Speciális kialakítású, szimmetrikus horn antennák 30, 45, 60, 90 fokos nyílásszögű kivitelben. Egyszerűen és könnyen felcsatlakoztatható PrismStation-5AC, IsoStation-5AC…
Ár: 24.461 Ft + Áfa
(Br. 31.065 Ft)
Részletek
LiteBeam M5 23dBi 5GHz kültéri AP/Kliens
Ubiquiti airMAX kliens, legjobb árérték arány. Kisebb távolságú, 5 GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz kliensnek kiváló.   2 év garancia   -…
Ár: 13.199 Ft + Áfa
(Br. 16.763 Ft)
Részletek
Metrikus, műanyag tömszelence, ellenanyával M50
Metrikus Műanyag tömszelence ellenanyával M50
Ár: 1.109 Ft + Áfa
(Br. 1.408 Ft)
Részletek
NanoBeam M5 16dBi 5GHz kültéri AP/Kliens
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. Kompakt,…
Ár: 19.998 Ft + Áfa
(Br. 25.397 Ft)
Részletek
NanoStation LOCO M5 airMAX 5GHz kültéri AP/Kliens
JELENLEG NEM KAPHATÓ!   Ubiquiti kompakt, költségkímélő kliens. Kis távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont…
Ár: 18.425 Ft + Áfa
(Br. 23.400 Ft)
Részletek
NanoStation M5 airMAX 5GHz kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, 5GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA technológia - 2x 10/100Mb Ethernet port - 24V POE…
Ár: 24.760 Ft + Áfa
(Br. 31.445 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.830 Ft + Áfa
(Br. 4.864 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.699 Ft + Áfa
(Br. 3.428 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.789 Ft + Áfa
(Br. 3.542 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.531 Ft + Áfa
(Br. 3.214 Ft)
Részletek
PowerBeam M5 300 5GHz 22dBi kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz.- Típus: PBE-M5-300- 2x2 MIMO AirMAX TDMA kliens- 30 cm-es parabolatükör A…
Ár: 23.999 Ft + Áfa
(Br. 30.479 Ft)
Részletek
PowerBeam M5 300 ISO 5GHz 22dBi kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. A radomos és fémgalléros kivitelű parabolatükör nagyobb zavarvédettséget és kisebb szélterhelést biztosít. - Típus:…
Ár: 31.422 Ft + Áfa
(Br. 39.906 Ft)
Részletek
PowerBeam M5 400 5GHz 25dBi kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. 2 év garancia- Típus: PBE-M5-400- 2x2 MIMO AirMAX TDMA kliens- 40 cm-es…
Ár: 28.241 Ft + Áfa
(Br. 35.866 Ft)
Részletek
PowerBeam M5 400 ISO 5GHz 25dBi kültéri AP/Kliens
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Nagy adatátviteli sávszélességű, szűk nyílásszögű pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. A radomos és fémgalléros kivitelű…
Ár: 36.154 Ft + Áfa
(Br. 45.916 Ft)
Részletek
Radome burkolat PowerBeam 400 mm parabolához
- Műanyag burkolat a NanoBeam/PowerBeam M5/M2/2AC 400 mm-es tükörhöz- Kisebb szélterhelést biztosít- Védi a parabolatükröt a zord időjárástól- Esztétikusabb…
Ár: 4.562 Ft + Áfa
(Br. 5.794 Ft)
Részletek
Rocket M5 airMAX 5GHz kültéri AP
Ubiquiti airMAX TDMA bázis 5GHz-re. Pont-pont, ill. pont-multipont kapcsolatok kiépítésére alkalmas. 2 év garancia - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA technológia- 1x…
Ár: 25.373 Ft + Áfa
(Br. 32.224 Ft)
Részletek
Szigeteletlen szemes saru, 1,5-2,5mm2 M5, 10db/csomag
Szigeteletlen szemes saru, 1,5-2,5mm2 M5
Ár: 336 Ft + Áfa
(Br. 427 Ft)
Egységár: 30 Ft +Áfa/db
Részletek
Szigetelt szemes saru, kék 2,5mm2, M5, 10db/csomag
1,5-2,5 mm2 szigetelt szemes saru, furat: 5 mm, Kék
Ár: 280 Ft + Áfa
(Br. 356 Ft)
Egységár: 25 Ft +Áfa/db
Részletek
Szigetelt szemes saru, piros 1,5mm2, M5, 10db/csomag
0,5-1,5 mm2 szigetelt szemes saru, furat: 5 mm, Piros
Ár: 168 Ft + Áfa
(Br. 213 Ft)
Egységár: 15 Ft +Áfa/db
Részletek
Szigetelt szemes saru, sárga 6mm2, M5, 10db/csomag
4-6 mm2 szigetelt szemes saru, furat: 5 mm, Sárga
Ár: 336 Ft + Áfa
(Br. 427 Ft)
Egységár: 30 Ft +Áfa/db
Részletek
Szigetelt villás saru Kék 2,5mm2 M5, 10db/csomag
MVS kék d2=5,3mm Nyílás 1,5-2,5mm, B=8,1mm, L=21,2mm, F=6,5mm, H=10mm, D=4,9mm
Ár: 280 Ft + Áfa
(Br. 356 Ft)
Egységár: 25 Ft +Áfa/db
Részletek
Szigetelt villás saru Piros 1,5mm2 M5, 10db/csomag
MVS piros d2=5,3mm Nyílás 0,5-1,5mm, B=8,1mm, L=21,2mm, F=6,5mm, H=10mm, D=1,3mm
Ár: 224 Ft + Áfa
(Br. 284 Ft)
Egységár: 20 Ft +Áfa/db
Részletek