Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - sc optikai csatlakozó

Optikai gyorscsatlakozó LC/UPC OM3 FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 2.738 Ft + Áfa
(Br. 3.477 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó LC/UPC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 1.595 Ft + Áfa
(Br. 2.026 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/APC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 479 Ft + Áfa
(Br. 608 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/UPC OM3 FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 638 Ft + Áfa
(Br. 810 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/UPC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 466 Ft + Áfa
(Br. 592 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 50/125um OM2(multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.809 Ft + Áfa
(Br. 3.567 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.480 Ft + Áfa
(Br. 3.150 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 4.164 Ft + Áfa
(Br. 5.288 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:16 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 8.756 Ft + Áfa
(Br. 11.120 Ft)
Részletek
UF GPON OLT B+ modul
Monomódusú, Gigabites, passzív optikai modul. - SC/UPC csatlakozó- TX 1490 nm, RX 1310 nm- Downstream 2.5 Gbps, Upstream 1.25 Gbps- Kábel hossz 20km
Ár: 29.369 Ft + Áfa
(Br. 37.299 Ft)
Részletek