Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - st csatlakozó

12V 12 Watt DC tápegység
- Kapcsolóüzemű- Bemenet: 100-240V / ~50/60Hz- Kimenet: 12V DC / 1000mA- 5.5 x 2.1 mm DC csatlakozó- Pl. RouterBOARD, Edimax, Ovislink, Tonze, Senao, WA-2204, stb. eszközökhöz
Ár: 1.599 Ft + Áfa
(Br. 2.031 Ft)
Részletek
AirFiber X parabola 5GHz 23dBi Duplex
Az airFiber AF-5X rádióhoz közvetlenül csatlakoztatható parabola antenna. Közepes távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5 GHz-es pont-pont összeköttetésekhez. Kompakt méret, kiváló átviteli tulajdonság és strapabíró…
Ár: 27.990 Ft + Áfa
(Br. 35.547 Ft)
Részletek
AirFiber X parabola 5GHz 30dBi Duplex
Az airFiber AF-5X rádióhoz közvetlenül csatlakoztatható parabola antenna. Nagy távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5 GHz-es pont-pont összeköttetésekhez. Kiváló átviteli tulajdonság és strapabíró mechanikai…
Ár: 34.657 Ft + Áfa
(Br. 44.014 Ft)
Részletek
AirFiber X parabola 5GHz 34dBi Duplex
Az airFiber AF-5X rádióhoz közvetlenül csatlakoztatható parabola antenna. Nagy távolságú, nagy adatátviteli sávszélességű, 5 GHz-es pont-pont összeköttetésekhez. Kiváló átviteli tulajdonság és strapabíró mechanikai…
Ár: 86.190 Ft + Áfa
(Br. 109.461 Ft)
Részletek
Compex WLE200NX 802.11a/b/g/n MiniPCI-express rádió
MiniPCI-express rádió modul RouterBOARD alaplapokhoz. - IEEE 802.11a/b/g/n (2.4GHz és 5GHz) - Kimenő teljesítmény max 18dBm@802.11a / 20dBm MIMO aggregate - Max 300Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO támogatás - 2x U.FL koax csatlakozó
Ár: 7.252 Ft + Áfa
(Br. 9.210 Ft)
Részletek
Compex WLE600V5-23 802.11ac MiniPCI-express rádió
  - IEEE 802.11ac támogatás - Max 867Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO, 5GHz - Qualcomm-Atheros QCA9882 chipset - PCI-Express 1.1 standard - 2x MMCX koax csatlakozó - Teljesítmény: max. 23dBm
Ár: 11.946 Ft + Áfa
(Br. 15.171 Ft)
Részletek
Dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi N dugó
- Kültéri körsugárzó wifi antenna 2.4GHz-re - 5 dBi nyereségű - N dugó koax csatlakozó - Teljes hossz: 194mm - HotSpot kiépítéshez ideális választás
Ár: 1.305 Ft + Áfa
(Br. 1.657 Ft)
Részletek
IgniteNet MetroLinq 60 PRO 2.5 Gbps kültéri egység
60 GHz-es, zavar- és zajmentes összeköttetések kiépítésére alkalmazható vezeték nélküli eszköz. Licenc mentes frekvencia, stabil, gyors adatátvitel. Egy link kiépítéséhez 2 darab eszközre van szükség. - 60 GHz- 5 GHz másodlagos…
Ár: 199.900 Ft + Áfa
(Br. 253.873 Ft)
Részletek
IgniteNet MetroLinq 60-19 2.5 Gbps kültéri egység
60 GHz-es, zavar- és zajmentes összeköttetések kiépítésére alkalmazható vezeték nélküli eszköz. Licenc mentes frekvencia, stabil, gyors adatátvitel. Egy link kiépítéséhez 2 darab eszközre van szükség. - 60 GHz- 5 GHz másodlagos…
Ár: 145.485 Ft + Áfa
(Br. 184.766 Ft)
Részletek
Jirous JRC-29 MIMO RPSMA parabola antenna pár 5GHz 29dBi
A szett 2 db dupla fejes parabola antennát tartalmaz. - RPSMA aljzat koax csatlakozó - Költséghatékony - Tükörméret: 65 cm - Nyereség: 29dBi - A MikroTik 802.11n Nv2 TDMA és az Ubiquiti airMAX MIMO TDMA technológiákhoz kiválóan…
Eredeti ár: 61.622 Ft + Áfa
(Br. 78.260 Ft)
Akciós ár: 54.167 Ft + Áfa
(Br. 68.792 Ft)
Részletek
METZ H020 Átfeszítő horog köroszlopra
- Alkalmas minden szakmai területen kábel, sodrony, forgalmi lámpa, stb. átfeszítésére. - A horogba akasztható csatlakozószem max. átmérője: 18 mm.- köroszlopra (min. 60 mm)- Tüzihorganyzott acél- javasolt szalag C926 3xduplán
Ár: 1.520 Ft + Áfa
(Br. 1.930 Ft)
Részletek
MikroTik mANT30-PA parabola antenna 5GHz 30dBi Precíziós
  - Precízen állítható konzol - Duplex antennafej - Frekvencatart.: 4.7-5.875 GHz - Nyereség: 30dBi - Nyílásszög: 3° - Tükörméret: 70cm - 2db RP-SMA aljzat csatlakozó - 2db 50cm FlexGuide kábel tartozék - Tömeg: 5.7 kg
Ár: 31.243 Ft + Áfa
(Br. 39.679 Ft)
Részletek
MMCX - N aljzat (beépíthető) pigtail 30cm (rövid menetes)
- MMCX - beépíthető N aljzat - gumi tömítéssel - 30 cm hosszú - kis veszteségű RG316/U kábellel - 6GHz-ig ajánlott! - Max 1 mm falvastagságú dobozba építhető - MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 900 Ft + Áfa
(Br. 1.143 Ft)
Részletek
MMCX - RPSMA aljzat pigtail 25 cm
- MMCX - RPSMA aljzat (beépíthető)- 25 cm hosszú- kis veszteségű RG316 LowLoss kábellel- 6GHz-ig ajánlott!- MMCX koaxcsatlakozós rádiókhoz
Ár: 1.560 Ft + Áfa
(Br. 1.981 Ft)
Részletek
NetProtector 4 port GIGABIT POE, fém-tokozott, DC aljzat
Négy portos, GIGABIT Power Over Ethernet (POE) tápfeladó túlfeszültség védelemmel. - 4x 10/100/1000Mbps port - Fekete, alumínium ház - DC tápcsatlakozó aljzat mérete: 5.5 x 2.1 mm - 30 cm földelőkábellel ellátott - Méret: 163…
Ár: 11.712 Ft + Áfa
(Br. 14.874 Ft)
Részletek
NetProtector 4 port POE, fém-tokozott, DC aljzat
Négy portos Power Over Ethernet (POE) tápfeladó túlfeszültség védelemmel - Fekete alumínium ház - DC tápcsatlakozó aljzat mérete: 5.5 x 2.1 mm - 30 cm földelőkábellel ellátott - Méret: 90 x 83 x 16 mm
Ár: 6.405 Ft + Áfa
(Br. 8.134 Ft)
Részletek
NetProtector 8 port GIGABIT POE, tokozatlan
Nyolc portos, GIGABIT Power Over Ethernet (POE) tápfeladó modul túlfeszültség védelemmel - DC tápcsatlakozó aljzat mérete: 5.5 x 2.1 mm - Méret: 135 x 92 x 26 mm
Ár: 16.861 Ft + Áfa
(Br. 21.413 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um OM3 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- OM3 (10GBASE)- 2m hosszú
Ár: 2.366 Ft + Áfa
(Br. 3.005 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-LC duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.725 Ft + Áfa
(Br. 3.461 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 3.190 Ft + Áfa
(Br. 4.051 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 1.960 Ft + Áfa
(Br. 2.489 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 3.290 Ft + Áfa
(Br. 4.178 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-ST duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- ST-ST duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- 2m hosszú
Ár: 2.100 Ft + Áfa
(Br. 2.667 Ft)
Részletek
Optikai patch ST-ST SM duplex 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- ST-ST duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú
Ár: 1.716 Ft + Áfa
(Br. 2.179 Ft)
Részletek