Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

Ár: 120.730 Ft+Áfa (Br. 153.327 Ft)
db  
Termékadatok
Cikkszám:
CCR2004-16G-2S+
Rövid leírás:

Rackbe szerelhető router 16 darab Gigabites ethernet és 2 darab SFP+ porttal, valamint redundáns táplálási lehetőséggel rendelkezik. 4 magos processzorával kiválóan alkalmas nagyvállalati környezetben lévő optikai vonalak elosztására.

2 év garancia.

Termékleírás

- 16 darab 10/100/1000Mbps ethernet port
- 2 darab 10Gbps SFP+ port
- 4 magos 1700MHz AL32400 CPU
- 4GB RAM
- 1 darab USB 3.0 type A
- Dupla (redundáns) AC 100-240 Voltos megtáplálás
- 48 Watt maximális teljesítmény felvétel
- Level 6 RouterOS

Kapcsolódó termékek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 4.688 Ft + Áfa
(Br. 5.954 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 direkt kábel 1 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy…
Ár: 7.783 Ft + Áfa
(Br. 9.884 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 direkt kábel 3 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy…
Ár: 9.847 Ft + Áfa
(Br. 12.506 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul XS+31LC10D (mono, 25G, 10km)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+31LC10D- Single-mode (mono módus)- 1G / 10G / 25G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP / SFP+ / SFP28 portjába- Hullámhossz: 1310 nm- Átviteli táv max 10 km-…
Ár: 38.433 Ft + Áfa
(Br. 48.810 Ft)
Részletek