Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - Patch kábel optikai

E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.105 Ft + Áfa
(Br. 2.673 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel  LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.683 Ft + Áfa
(Br. 2.137 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 6.158 Ft + Áfa
(Br. 7.821 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 6.246 Ft + Áfa
(Br. 7.932 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 6.335 Ft + Áfa
(Br. 8.045 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 6.512 Ft + Áfa
(Br. 8.270 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 10M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 4.741 Ft + Áfa
(Br. 6.021 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.706 Ft + Áfa
(Br. 2.167 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.038 Ft + Áfa
(Br. 2.588 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.064 Ft + Áfa
(Br. 3.891 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.505 Ft + Áfa
(Br. 3.181 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.745 Ft + Áfa
(Br. 2.216 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.038 Ft + Áfa
(Br. 2.588 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- MPO-4xLC duplex csatlakozóval- 8 szálas 50/125um multimódusú OM4 kábel- MPO bekötés: 1,2,3,4...9,10,11,12- 2m teljes hossz- elágazás (Fun-out)…
Ár: 18.680 Ft + Áfa
(Br. 23.724 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 50/125um OM2(multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.809 Ft + Áfa
(Br. 3.567 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.505 Ft + Áfa
(Br. 3.181 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.658 Ft + Áfa
(Br. 2.106 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.745 Ft + Áfa
(Br. 2.216 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.058 Ft + Áfa
(Br. 2.614 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.505 Ft + Áfa
(Br. 3.181 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.684 Ft + Áfa
(Br. 2.139 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 1.789 Ft + Áfa
(Br. 2.272 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.861 Ft + Áfa
(Br. 2.363 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.058 Ft + Áfa
(Br. 2.614 Ft)
Részletek