Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - 1,2 duplex patch kábel, LC-LC, MM 50/125 OM3, t

Optikai patch kábel LC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - LC-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.223 Ft + Áfa
(Br. 2.823 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - LC-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.450 Ft + Áfa
(Br. 3.112 Ft)
Részletek