Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - N toldo

E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.160 Ft + Áfa
(Br. 2.743 Ft)
Részletek
Fibertechnic FTTH végződtető doboz 2xSC
- FTTx alkalmazásokhoz- előfizetői végződtető fali doboz- 2db SC toldó építhető bele- két szál olptikai kábel heggesztéséhez szükséges hely - három lapos vagy kör kábel rögzítése műanyag tartókkal- a falra fogatáshoz a…
Ár: 890 Ft + Áfa
(Br. 1.130 Ft)
Részletek
Fibertechnic optikai fali kötődoboz 6xSC duplex
- Optikai fali kötődoboz- 6xSC duplex toldó számára- Beltéri, falra szerelhető- Kulccsal zárható
Ár: 7.103 Ft + Áfa
(Br. 9.021 Ft)
Részletek
N aljzat - N aljzat toldó
- N aljzat - N aljzat toldó
Ár: 900 Ft + Áfa
(Br. 1.143 Ft)
Részletek
N dugó - N dugó toldó
- N dugó - N dugó - aranyozott tüske
Ár: 1.000 Ft + Áfa
(Br. 1.270 Ft)
Részletek
Optikai 19" kihúzható patch panel, 1U, 24xSC, LC duplex, E2000 toldó s
- Kihúzható, 19" RACK-be szerelhető optikai patch panel - 1U magas - 24x SC vagy LC duplex vagy E2000 toldó számára
Ár: 11.064 Ft + Áfa
(Br. 14.051 Ft)
Részletek
Optikai toldó LC MultiMode MM OM2 duplex
- LC-LC duplex multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 765 Ft + Áfa
(Br. 972 Ft)
Részletek
Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex
- LC-LC duplex OM3 multimódusú toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 570 Ft + Áfa
(Br. 724 Ft)
Részletek
Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM4 DX duplex
- LC-LC duplex OM4 multimódusú toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 600 Ft + Áfa
(Br. 762 Ft)
Részletek
Optikai toldó LC/UPC SingleMode SM  DX duplex
- LC-LC duplex monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 475 Ft + Áfa
(Br. 603 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 220 Ft + Áfa
(Br. 279 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 199 Ft + Áfa
(Br. 253 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/APC SingleMode SM DX duplex
SC/APC optikai toldó, monomódus, duplex.
Ár: 370 Ft + Áfa
(Br. 470 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/APC SingleMode SM SX szimplex
SC/APC optikai toldó, monomódus, szimplex.
Ár: 210 Ft + Áfa
(Br. 267 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 450 Ft + Áfa
(Br. 572 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 SX szimplex
- SC-SC multimódusú szimplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 195 Ft + Áfa
(Br. 248 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC SingleMode SM DX duplex
- SC-SC monomódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 375 Ft + Áfa
(Br. 476 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC SingleMode SM SX szimplex
- SC-SC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 190 Ft + Áfa
(Br. 241 Ft)
Részletek
S/FTP toldó CAT.5E
- Árnyékolt RJ45 CAT.5 kábel toldó- 8P8C aljzat-aljzat- Fém burkolat- A toldó segítségével két - S/FTP csatlakozóval szerelt - ethernet kábel köthetünk össze megtartva árnyékolt tulajdonságát.
Ár: 695 Ft + Áfa
(Br. 883 Ft)
Részletek
S/FTP toldó CAT.6
- Árnyékolt RJ45 CAT.6 kábel toldó- 8P8C aljzat-aljzat- Fém burkolat- A toldó segítségével két - S/FTP csatlakozóval szerelt - ethernet kábel köthetünk össze megtartva árnyékolt tulajdonságát.
Ár: 758 Ft + Áfa
(Br. 963 Ft)
Részletek
ST toldó MM
- ST-ST multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 172 Ft + Áfa
(Br. 218 Ft)
Részletek
ST toldó SM
- ST-ST monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 299 Ft + Áfa
(Br. 380 Ft)
Részletek
Stefino csőtoldó
Árboc meghosszabbítására, toldására vagy két különböző átmérőjű összekötésére használható. Maximum 6 cm-es cső fogható be.
Ár: 2.125 Ft + Áfa
(Br. 2.699 Ft)
Részletek
Stefino csőtoldó MAXI
Árboc meghosszabbítására, toldására vagy két különböző átmérőjű összekötésére használható. Erő, robosztus kivitel. Maximum 6 cm-es cső fogható be.
Ár: 2.750 Ft + Áfa
(Br. 3.493 Ft)
Részletek