Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - lc-lc toldó

Optikai toldó LC MultiMode MM OM2 duplex
- LC-LC duplex multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 857 Ft + Áfa
(Br. 1.088 Ft)
Részletek
Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex
- LC-LC duplex OM3 multimódusú toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 638 Ft + Áfa
(Br. 810 Ft)
Részletek
Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM4 DX duplex
- LC-LC duplex OM4 multimódusú toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 672 Ft + Áfa
(Br. 853 Ft)
Részletek
Optikai toldó LC/UPC SingleMode SM  DX duplex
- LC-LC duplex monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 532 Ft + Áfa
(Br. 676 Ft)
Részletek