Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - apc sc

IP Power 230V hálózati elosztó 6G10A V2 SCHUKO, Piros
- 6db 230V-os, webről függetlenül kapcsolható hálózati aljzat, elosztó - 19" RACK-be szerelhető - Piros színű, CEE 7/3 Schuko aljzatok
Ár: 48.964 Ft + Áfa
(Br. 62.184 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/APC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 525 Ft + Áfa
(Br. 667 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.270 Ft + Áfa
(Br. 2.883 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.385 Ft + Áfa
(Br. 3.029 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.270 Ft + Áfa
(Br. 2.883 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.385 Ft + Áfa
(Br. 3.029 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 994 Ft + Áfa
(Br. 1.262 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.044 Ft + Áfa
(Br. 1.326 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.960 Ft + Áfa
(Br. 2.489 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.061 Ft + Áfa
(Br. 2.617 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 980 Ft + Áfa
(Br. 1.245 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.031 Ft + Áfa
(Br. 1.309 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:16 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 7.749 Ft + Áfa
(Br. 9.841 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/APC SingleMode SM DX duplex
SC/APC optikai toldó, monomódus, duplex.
Ár: 414 Ft + Áfa
(Br. 526 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/APC SingleMode SM SX szimplex
SC/APC optikai toldó, monomódus, szimplex.
Ár: 235 Ft + Áfa
(Br. 298 Ft)
Részletek
SC/APC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
Optikai pigtail 1.5m-es kiszerelés SC/APC csatlakozóval 9/125 mono módusú üvegszállal
Ár: 650 Ft + Áfa
(Br. 826 Ft)
Részletek
Shelly Button 1 WiFi-s okos távirányító gomb
A Shelly Button1 egy vezetéknélküli, WiFi-s távirányító gomb, mely különböző gombnyomási módokkal több Shelly eszköz ki-bekapcsolását vagy Shelly…
Ár: 6.884 Ft + Áfa
(Br. 8.743 Ft)
Részletek
Sonoff RE5V1C 5V Wifi Relay Modul
- ESP8285 vezérlő- cserélhető firmware (ESPEasy, Tasmota...)- Gyárilag eWelink APP-al kompatibilis firmware- Kapcsolható maximális teljesítmény: 2200W (10A)- Tápfeszültség:…
Ár: 2.408 Ft + Áfa
(Br. 3.058 Ft)
Részletek
UFiber Splitter 1-16
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:16 osztás- Acél dobozban- G657A1 kábel- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 8.465 Ft + Áfa
(Br. 10.751 Ft)
Részletek
UFiber Splitter 1-32
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:32 osztás- Acél dobozban- G657A1 kábel- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 14.813 Ft + Áfa
(Br. 18.813 Ft)
Részletek
UFiber Splitter 1-4
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:4 osztás- Acél dobozban- G657A1 kábel- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 3.386 Ft + Áfa
(Br. 4.300 Ft)
Részletek
UFiber Splitter 1-8
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:8 osztás- Acél dobozban- G657A1 kábel- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 4.526 Ft + Áfa
(Br. 5.748 Ft)
Részletek