Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - sc/upc

Optikai gyorscsatlakozó SC/UPC OM3 FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 532 Ft + Áfa
(Br. 676 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/UPC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 388 Ft + Áfa
(Br. 493 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.505 Ft + Áfa
(Br. 3.181 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.658 Ft + Áfa
(Br. 2.106 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.745 Ft + Áfa
(Br. 2.216 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.058 Ft + Áfa
(Br. 2.614 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.505 Ft + Áfa
(Br. 3.181 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.684 Ft + Áfa
(Br. 2.139 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 1.789 Ft + Áfa
(Br. 2.272 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.861 Ft + Áfa
(Br. 2.363 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.058 Ft + Áfa
(Br. 2.614 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.680 Ft + Áfa
(Br. 2.134 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.767 Ft + Áfa
(Br. 2.244 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.252 Ft + Áfa
(Br. 1.590 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 840 Ft + Áfa
(Br. 1.067 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 884 Ft + Áfa
(Br. 1.123 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 942 Ft + Áfa
(Br. 1.196 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.030 Ft + Áfa
(Br. 1.308 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 10M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.810 Ft + Áfa
(Br. 4.839 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.617 Ft + Áfa
(Br. 2.054 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.861 Ft + Áfa
(Br. 2.363 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 3M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.105 Ft + Áfa
(Br. 2.673 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 5M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.592 Ft + Áfa
(Br. 3.292 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.861 Ft + Áfa
(Br. 2.363 Ft)
Részletek