Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - c-s

IgniteNet optikai finomhangoló
Az antennára szerelhető távcső segítségével könnyebben beállítható a pontos optikai rálátás.
Ár: 40.485 Ft + Áfa
(Br. 51.416 Ft)
Részletek
LK PIR mozgásérzékelő HC-SR501
- LAN Controllerhez infravörös mozgásérzékelő modul- vezérlő panelre építve, amin potméterek segítségével állíthatjuk az érzékenységet és a kimeneti időt.
Ár: 616 Ft + Áfa
(Br. 782 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 50/125um OM2(multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.486 Ft + Áfa
(Br. 3.157 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.878 Ft + Áfa
(Br. 3.655 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.094 Ft + Áfa
(Br. 2.659 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.442 Ft + Áfa
(Br. 3.101 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.531 Ft + Áfa
(Br. 3.214 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.270 Ft + Áfa
(Br. 2.883 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.385 Ft + Áfa
(Br. 3.029 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 994 Ft + Áfa
(Br. 1.262 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.044 Ft + Áfa
(Br. 1.326 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.960 Ft + Áfa
(Br. 2.489 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.061 Ft + Áfa
(Br. 2.617 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 980 Ft + Áfa
(Br. 1.245 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.031 Ft + Áfa
(Br. 1.309 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.670 Ft + Áfa
(Br. 2.121 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.910 Ft + Áfa
(Br. 2.426 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 246 Ft + Áfa
(Br. 312 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 223 Ft + Áfa
(Br. 283 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 504 Ft + Áfa
(Br. 640 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC MultiMode MM OM3 SX szimplex
- SC-SC multimódusú szimplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 218 Ft + Áfa
(Br. 277 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC SingleMode SM DX duplex
- SC-SC monomódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 420 Ft + Áfa
(Br. 533 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC/UPC SingleMode SM SX szimplex
- SC-SC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 265 Ft + Áfa
(Br. 337 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 30 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 21.974 Ft + Áfa
(Br. 27.907 Ft)
Részletek