Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - optikai kábel 50/125

LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 728 Ft + Áfa
(Br. 925 Ft)
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM4 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM4- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 974 Ft + Áfa
(Br. 1.237 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN208 MM Belden
- 8x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 237 Ft + Áfa
(Br. 301 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSN212 MM Belden
-12x 50/125um, OM2 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 298 Ft + Áfa
(Br. 378 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSND04 MM Belden
- 4x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 300 Ft + Áfa
(Br. 381 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSND08 MM Belden
- 8x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 415 Ft + Áfa
(Br. 527 Ft)
Részletek
Optikai kábel GOSND12 MM Belden
- 12x 50/125um, OM3 szállal- MM, multimódusú- központi Loose Tube - kültéri, UV álló
Ár: 552 Ft + Áfa
(Br. 701 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSND04 MM Belden, halogénmentes OM3
- 4x 50/125um OM3 szállal- MM, multimódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 286 Ft + Áfa
(Br. 363 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSND08 MM Belden, halogénmentes OM3
- 8x 50/125um OM3 szállal- MM, multimódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 389 Ft + Áfa
(Br. 494 Ft)
Részletek
Optikai kábel GUSND12 MM Belden, halogénmentes OM3
- 12x 50/125um OM3 szállal- MM, multimódusú- Központi Loose Tube- Rágcsálóvédett, halogénmentes burkolat- Átmérő: 5,8 mm- Zselével töltött, víz…
Ár: 519 Ft + Áfa
(Br. 659 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 10M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 6.675 Ft + Áfa
(Br. 8.477 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.744 Ft + Áfa
(Br. 3.485 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.114 Ft + Áfa
(Br. 3.955 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.830 Ft + Áfa
(Br. 4.864 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- MPO-4xLC duplex csatlakozóval- 8 szálas 50/125um multimódusú OM4 kábel- MPO bekötés: 1,2,3,4...9,10,11,12- 2m teljes hossz- elágazás (Fun-out)…
Ár: 16.531 Ft + Áfa
(Br. 20.994 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-SC duplex 50/125um OM2(multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.486 Ft + Áfa
(Br. 3.157 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-LC duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 3.052 Ft + Áfa
(Br. 3.876 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-SC duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - ST-SC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.195 Ft + Áfa
(Br. 2.788 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel ST-ST duplex 50/125um OM2 (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- ST-ST duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- 2m hosszú
Ár: 2.352 Ft + Áfa
(Br. 2.987 Ft)
Részletek
SC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- SC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 661 Ft + Áfa
(Br. 839 Ft)
Részletek
ST MultiMode optikai pigtail kábel 1.5m
- ST multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Ár: 582 Ft + Áfa
(Br. 739 Ft)
Részletek
TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 850 nm Átviteli táv max. 2 km Optikai kabel: 50/125 multi-mode Csatlakozó: SC, RJ45 …
Ár: 8.349 Ft + Áfa
(Br. 10.603 Ft)
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható! - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 0,5 km -…
Ár: 9.999 Ft + Áfa
(Br. 12.699 Ft)
Részletek